| sloan30bianca a întrebat:

Ce filme ati vazut in ultimul timp sau ce filme si seriale interesante stiti? in special de comedie, drama

7 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Old Dogs (sooooper filmul)=comedie
Survivor sezoanele 1-22 =serial
si nu stiu altele dar iti dau un site de stiri-filme si se nueste www.cinemagia.ro
ByE bYe

| ZeroBLADE a răspuns:

Old Dogs (sooooper filmul)=comedie
Survivor sezoanele 1-22 =serial
si nu stiu altele dar iti dau un site de stiri-filme si se numeste www.cinemagia.ro
ByE bYe

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ca si serial am vazut Dexter.
E super love struck.Are si comedie si drama...si horror devil.
(Nu-l recomand celor sub 16 ani big grin ).
Iar ca film am vazut "Harold si Kumar se duc la White Castle".E de comedie, dar nu prea are drama sad Totusi te tine in suspans happy

Oricum sper ca te-am ajutat happy

| Bitsuu a răspuns:

Ca seriale iti recomand Gossip girl, the vampire diaries, 90210 si Pretty le liars.Sut absolut superbe si actorii super simpatici pur si simplu te indragostesti de la primul episodhee hee

| KillAWolf a răspuns:

Just go with it, un film foarte bun, comedie romantica

| daniel_9285 a răspuns:

In pui mei
trazniti din nato

| mihaelad_8842 a răspuns:

Cateva seriale interesante sunt Doctor House,Anatomia lui Grey, Skins, Gossip Girl.