| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Ce filme bune imi recomandati de pe Netflix? Le prefer pe cele cu adolescenti/sf

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Lucifer.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu am multe dar sunt foarte bune, ti le recomand cu drag
-Mirage
-Annihilation
-Nerve
-21 Sansa Vietii Lui
-Eli
-Wild Things
-The Lazarus Effect
-The Butterly Effect
-Bye Bye Man
-Death Note(filmul) dar inainte de film ti as recomanda sa vezi mai intai anime ul cu acelasi nume Death Note e mai bun decat filmul.Filmul a fost facut dupa serial in mare, are 37 de episoade.
Vizionare Placuta!

| Vali215 a răspuns:

Stranger Things, Peaky Blinders, The Haunting of hill house, The end of the fuc***g world, Looking for Alaska.

| elleelena852 a răspuns:

To all the boys i loved before.
Toata seria Saga amurg(primele 3 filme trebuie sa le vezi pe net si pe restul doua pe Netflix)
The kissing booth
After
City of bones
Extremely wicked shockingly evil and vile
Sunt super! Da-mi mesaj in privat daca vrei sa iti spun despre ce sunt fiecare.;*

| Erik55 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Darkest hour
e pe Netflix
ai aici un scurt rezumat: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......-decisiva/

cu adolescenti....hmmm...
cred ca Elita
e tot pe Netflix

| Sara2008Andra a răspuns:

Eu ma uit la The Good Place, e misto, dar o sa tragi de el, are 49 de episoade, fiecare cu cate 22 de min( e o exceptie, un ep are 40 de min)