| DedeDedycz a întrebat:

Ce filme bune stiti? as vrea sa ma uit la un film bun si nu stiu ce film de orice gen in special comedie, actiune, horror, animatie

4 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Pai incearca filmul (green lantern) sau (ramona and beezus)

| cristiedge a răspuns:

Incearca filmul Borat (comedie) vei rade pana la lacrime. Uita-te la trailer pe internet sau pozi viziona filme cu Eddie MurpHi, toate sunt super.

| yummmy a răspuns:

Incearca The human centipede este de groaza si este foarte scarbos sau Apel nepreluat(one missed call) sunt dou parti una din 2009 si una dun 2004 cred.

| aladyna a răspuns:

Filmul Alis in Tara Minunilor.