| AvalohAlyn a întrebat:

Ce filme cu animale frumoase stiti si imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Caini si pisici: Razbunarea lui Kitty Galore, Chemarea strabunilor, Chihuahua de Beverly Hills, Eu si Marley, Eroi de rasa, Racing Stripes, Because of Winn-Dixie, Lassie, Dr. Dolittle, Bolt, The Shaggy Dog, Garfield: A Tail of Two Kitties, Miracle Dogs Too, March of the Penguins, Duma, Pride, Funky Monkey, Two Brothers, Chestnut: Hero of Central Park, A Bear Named Winnie, The Long Shot. Mai gasesti aici.

http://www.filmoteca.ro/filme/gen-animale

Desene animate cu animale: http://www.filmepentrucopii.com/. Mai poti cauta filme cu animale de la DreamWorks sau de la Columbia ca gasesti multe multe :D. Vizonare placuta!

2 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Beethoven big grin

| Elenutxz19999 a răspuns:

Life as We Know It, This Means War, Just My Luck, The Ugly Truth, 27 dresses,One for the Money,What Happens in Vegas,The Proposal, Ghosts of Girlfriends Past, The Holiday
, The Bounty Hunter, Definitely, Maybe Funda happy