| Dana1999 a întrebat:

Ce filme cu bărbați care se iubesc imi recomandati?
As prefera unul cu bisexuali, nu neapărat gay, în care un băiat bi cu gagica sa aleg un bărbat in locul fetei sau filme asemănătoare. Multumesc! Cel mai bun răspuns primește funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca platind Netflixul cu abonamentul de telefonie, adica in loc sa platesti 10 euro pe luna abonamentul, acum platesti 20 euro, cu Netflix inclus.
Sincer, nu stiu de oferta asta, dar sunt convinsa ca poti afla toata informatia actuala, daca suni la furnizorul tau de telefonie si-i spui ce numar de contact ai si el iti va spune ce iti poate oferii.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Netflix are sectiune speciala pentru filme si seriale cu lesbiene si gay, de unde ai putea alege.

| Dana1999 explică (pentru Violleta2022):

Stii cumva cum pot face un abonament gratuit pe termen lung?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dana1999):

Nu exista abonament gratuit pe termen lung la Netflix.
Abonamentele Netflix sunt standard pentru tot globul: prima luna gratis, dupa care incepi sa platesti.

| Dana1999 explică (pentru Violleta2022):

Am inteles ca ar fi gratuite la un abonament Vodafone sau Orange.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dana1999):

Probabil ca platind Netflixul cu abonamentul de telefonie, adica in loc sa platesti 10 euro pe luna abonamentul, acum platesti 20 euro, cu Netflix inclus.
Sincer, nu stiu de oferta asta, dar sunt convinsa ca poti afla toata informatia actuala, daca suni la furnizorul tau de telefonie si-i spui ce numar de contact ai si el iti va spune ce iti poate oferii.

| LPCTSTR a răspuns:

Gasesti niste secvente prin Elite.

| Cameliapantiru a răspuns:

Salut! Nu e neapărat un film de dragoste, dar un film pe tematică gay care m-a impresionat puternic este "Prayers for Bobby"/ "Rugăciuni pentru Bobby".

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Call me by ur name
Brokeback mountain
4 moons
A moment in the reeds

Pregateste-ti dildau lol

Glm

| Dana1999 explică (pentru Lovelypeaches100):

Sunt pormografice?

| Lovelypeaches100 a răspuns (pentru Dana1999):

Nuuu, sunt mainstream