| MorganaM a întrebat:

Ce filme gen comedie stiti? filme de comedie fara vulgaritati, pentru ca vulgaritatile mi se par oricum, numai amuzante nu straight face

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Freaky friday
Sidney white
She`s the man
Tangled
Serialul Dadaca
The pink panther

| FaraNumePls a răspuns:

Forte puține nu conțin vulgarități, de acea nici nu mai urmăresc genul asta de filme.

| MorganaM explică (pentru FaraNumePls):

Pai cele de dinainte de 2000 sunt mai rezonabile, asa ca nu conteaza anul, ci calitatea happy

| cevdet a răspuns:

Am vazut recent "Mamma mia". Comedie lux! Si actorii sunt dintre cei mai mari.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Transylmania (2009)

Eight Legged Freaks (2002)
Lighioane cu opt picioare

Warm Bodies (2013)
Iubitul meu e zombi

Zombieland (2009)
Bun venit în Zombieland

Shaun of the Dead (2004)
Lupta cu zombi

dar Snatched (2017)
Prizoniere de vacanță cred ca iti va placea cel mai mult. Ti-l recomand!