| DyannaDya a întrebat:

Ce filme gen: Raise your voice, Greta sau The Last Song mai stiti? Sau orice filme cu adolescenti dar ceva in genul filmelor de mai sus. Multumeeesc!

2 răspunsuri:
| ShiNee a răspuns:

You got served, mean girls, 17 again, step up 1, 2...

Uita-te mai bine la serialul 90210. e numai cu adolescenti, il gasesti pe vplay (merita)

| Rape a răspuns:

,,A Cindrella Story'' (cu Hilary Duff),,, O Fata Minunata'' (cu Freddie Prinze Jr.),,, Iubitul Meu Zombie'' (cu Nicholas Hoult),,, Bratz'' si dai sarch pe google : filme cu adolescenti de dragoste cinemagia