| Derkes a întrebat:

Ce filme horror imi puteti recomanda? De preferat cu rockeri, adolescenti, rebeliune, chestii de genul.

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Filmele cu Doctor Saw, Anabelle, Scream, Us, A quiet place, Carrie, filmele Halloween, The Nun, The Conjuring, Insidious. Dar iti recomand si cateva filme care au si comedie pe langa horror, care contin adolescenti precum: Scary Movies ( sunt 5 filme, al saselea in productie), A haunted house, Paranormal Activity ( chiar daca erau de groaza, am ras, m-am si ascuns sub patura dar nu am avut cosmaruri.

| Derkes explică (pentru Sunshine123):

Mersi frumos!

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Stirile de la ora 5 de pe ProTV sunt horror cat cuprinde big grin

| Speranta12 a răspuns:

Cu filmele horror n-o sa evoluezi in viata si nu o sa-ti atingi scopurile, daca ai asa ceva.

Wake up!

| Derkes explică (pentru Speranta12):

Asa este, dar nu exagerez cu asta.