| Everlasting a întrebat:

Ce filme îmi recomandati, despre vrăjitoare, vampiri, varcolaci?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme:The Craft (1996),The Moth Diaries (2011),Midnight Son (2011),Kiss Of The Damned (2012), Byzantium (2012),Blood & Chocolate (2009),Never Cry Werewolf (2008),Cursed (2005),Vamps (2012),Fright Night 2:New Blood (2013),Vampire Academy (2014)

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

The Vampire Daries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scooby doo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampiri:
The twins effect(Efectul gemenelor)
http://www.youtube.com/watch?v=nNuuSsnxDBo

Vrajitoare:
Anotimpul vrajitoarei
Hocus pocus!

| IonutGaby a răspuns:

Teen Wolf este un serial foarte tare cu un adolescent varcolac.

| Everlasting explică:

Din câte știu Teen wolf si The Vampire Diares sunt seriale...eu am nevoie de filme