| IoanaIonuca a întrebat:

Ce filme in care cei mai buni prieteni ajung sa se indragosteasca stiti? Sau cand baiatul bogat renunta la fata de nivelul lui si se indragosteste de fata saraca. Cat mai multe vreau, mersi.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Chalet Girl (2011),Endless Love (2014),Squatters (2014),Waiting For Forever (2010),The Best Of Me (2014),Love, Rosie (2015),Paper Towns (2015),In Your Eyes (2014)

| IoanaIonuca explică (pentru faramatania):

Chiar inainte sa pun intrebarea m-am terminat de uitat la filmul Chalet Girl. Mi-a placut tare mult. Restul le-am vazut, mai putin Paper Towns si In Your Eyes.

| faramatania a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Ok,să le vezi și pe celelalte două.De fapt, toate sunt bune!