| Coryyna455 a întrebat:

Ce filme misto stiti happy? Preferabil actiune sau comedie ..in nici un caz de dragoste...

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Expendables 2
Taken 2
Skyfall
Dredd
Looper
Stolen
Stand Up Guys

The Dictator
Ted
The Campaign
The Three Stooges
Sex Drive
Borat
Parental Guidance
The Hangover
Superbad
Yes Man
Bad Teacher
Johnny English Reborn
Grown Ups
Road Trip
Accepted
How High
Step Brothers
The Big Lebowski
Mr.Deeds

9 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Cateva din filmele vazute de mine:
Momeala
Invizibil
Proscrisul
A Nanny for Christmas
Inamicul Public
Norbit
Iron Man
Razboiul Lumilor
Bone Dry
The Expendables
Agent fara voie
Cavalerul Negru
Ultima batalie
Razboiul lui Connors
Cecul sau viata
Profu' de engleza
Merita vazute. happy

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
1. Fast and Furious (toate)
2.RED
3.Journey 2.
Astea sunt cele mai bune filme pe care le-am vazut!

| GaByScream a răspuns:

Seria trasporter(1, 2,3, 4), expandables(1, 2) si comedie incearca Ace Venura ( detectivu lu peste si un nebun in africa) sunt tari

| AnNaa67 a răspuns:

Comedie :
The Brass Teapot (2012)
Gambit (2012)
Freaky Deaky (2012)
The First Time (2012)
Not Born to Be Gladiators (2012)
Warm Bodies (2013)

Aventura :

Jack Reacher (2012)
The Marine: Homefront (2013)
A Good Day to Die Hard (2013)
Intalnirea(2012)
Bro' (2012)
The Last Stand (2013)

| lpavel a răspuns:

Limitless - destul de bun! happy

| tr3ig a răspuns:

Pai de ce nu dragoste? tie nu iti place dragostea? sau inca nu ai avut parte de ea?

| Coryyna455 explică (pentru tr3ig):

Mm...nu, n-am avut parte in totalitate de ea ( sa zicem asa) faza e ca nu-mi plac filmele de genu' asta si punct, nu toti avem gusturi la fel. happy

| Zeuss1smyname a răspuns (pentru tr3ig):

Filmele romantice sunt toate de ****, povestea aceeasi: un el şi o ea vor să se fu-tă dar nu pot asta datorită unui obstacol, la finalul filmului reuşesc să se fu-tă şi aia e. 1000 de filme de chişat ochii scrise în 2 rânduri.
Şi chestia şi mai naşpa e că filmele ălea de dragoste, au actori de peste 25 de ani. Oamenii de peste 25 de ani nu se îndrăgostesc. Pur şi simplu găsesc alt om care le dă ce vor ei emoţional şi social şi la schimb cer lucruri care nu necesită efort prea mare şi se gândesc: "hmm. ăsta e un schimb echitabil şi mutual avantajos. am să-i spun dragoste."
Oamenii peste 25 de ani nu se îndrăgostesc pentru că nu caută un om care să le aducă sens. Deja ştiu ce vor. E troc şi atât.

| TheDifference a răspuns:

Seria rush hour
Avangers
Pulp Fiction
Scarface
Bad Boys 2
ManIn Black 3