Întrebare recomandată | Brian01 a întrebat:

Ce filme motivationale, psihologice (sau cu o idee foarte buna si foarte frumos realizate) cunoasteti?

8 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Inception (2010)
Categorie: actiune, science - fiction, thriller.
Genial filmul, il recomand.

| faramatania a răspuns:

Blue Jasmine (2013),The Motel Life (2012),Hesher (2010),Perfect Sense (2005),Freedom Writers (2007),Short Term 12 (2013),Remember Sunday (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murder by numbers
Strange games(Jocuri stranii)

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Funny Games (2007 - Jocuri stranii)

| anonim_4396 a răspuns (pentru faramatania):

Da asta era laughing

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Iti recomand vazute de mine personal!
http://www.imdb.com/title/tt0352248/
Good Will Hunting
The Last Emperor
War Horse
The Pianist
Schindler's List

| Cristina1994c a răspuns:

"The boy in the striped pyjamas" este un film care cel putin pe mine m-a marcat si m-a facut sa vad altfel unele chestii care inainte mi se pareau banale.

| kAm1kAz3RaPP a răspuns:

Iti recomand Breaking Bad e serial dar e genial, o sa fi captivata si te tine in suspans de la episod la episod! Ai incredere e the best :X! l-am vazut pe tot