| CHUpopCHU a întrebat:

Ce filme pot viziona cu fratele meu de 5 ani?

7 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Incearca The Grudge, e foarte reusit.Glumeam incearca un film de dreamworks(cei care au facut "Bold" "Tangled" "Cars" "Toy Story"), nu-ti recomand nimic de la Disney deoarece ei transmit prin orice mesaje subliminale illuminate.

| ScootScootaloo a răspuns:

Jack si pirati din nicaieri happy

| zuzualina a răspuns:

Tom&Jerry happy

| ismailanight a răspuns:

Rise of the guardians (Cinci eroi de legenda)
The Croods
Brave (Neinfricata)
Hotel Transilvania

| Raull7 a răspuns:

Incearca madagascar sau ice age 4 happy asa ceva ca desenele poate o sa-i placa

| ghostbusters a răspuns:

Bolt,Cinci eroi de legenda, Charlie si fabrica de ciocolata, Ice Age, Happy Feet 1, 2, Hercule, Finding Nemo, Madagascar1, 2,3, Brother Ber 1, 2

| AlinSUNT a răspuns:

Madagascar