| Criticul a întrebat:

Ce filme psihologice cunoasteti care v-au placut?

Răspuns Câştigător
| Maximus a răspuns:

The butterfly effect, A beautiful mind, Memento, Saw 1, 2, 3, 4, Tacerea mieilor, Avocatul diavolului, Primal fear, Fallen, The jacket, Pi. Astea mi-au placut cel mai mult!

2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Closer (2004), The man from earth, Down with love (superb), Into the wild, Notes on a scandal, Keith, Slumdog millionare şi Veronika decides to die.
Xoxo.

| Danasilvia a răspuns:

K-Pax; Shutter Island; Inception; Rain Man; Fight club; Mulholland Drive. Pe astea le consider cele mai bune, cu siguranta mai sunt si altele dar pe care eu nu le-am vazut.