| fluturici a întrebat:

Ce filme sau seriale mai noi sau mai vechi urmariti?!happy

Răspuns Câştigător
| Madalinamadamadalina a răspuns:

Seriale: The vampire diaries; Pretty little liars; The secret circle; 2 broke girls; Suburgatory. Filme: Air buddies; Bad teacher; Actul; Twilight; Vampire suck; Ai mei, ai tai, ai nostri; Nevasta de imprumut; etc...

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomylove struck genial
The vampire diaries
One three hill
Gossip Girl
Pretty little liars
Teen Wolf'
Private Practice
Lost
Prison Break
The secret circle
The lying game

| justagirl2 a răspuns:

Salut. momentan ma uit la the vampire diaries, supernatural, the walking dead, grimm si the mentalist. ce am mai vaz si mi au placut: daybreak, heroes, legend of seeker, Terminator: The Sarah Connor Chronicles happy

| justagirl2 a răspuns:

Uitasem the secret circlebig grin

| Esperança a răspuns:

O intrebare asemanatoare am pus si eu. Daca vrei poti citi raspunsurile de aici! http://www.TPU.ro/filme/ce-filme-seriale-emisiuni-mai-urmariti/