| YellowShoes a întrebat:

Ce filme/seriale coreene stiti?

8 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Boys Over Flowers, Playfull Kiss, 49 days, Prosecutor Princess, Heartstrings, Gu Family Book, King 2 Hearts, My Girlfriend is a Nine Tailed Fox, Dream High 1 si 2.
Sincer, stiu un singur film : A Werewolf Boy. Sper ca te-am ajutat happy

| YellowShoes explică (pentru Fiction):

hee hee majoritatea dintre ele le stiu

| Fiction a răspuns (pentru YellowShoes):

Da,mi-am dat seama..sunt cam cele mai cunoscute laughing

| YellowShoes explică (pentru Fiction):

Da...laughing

| Crissu3005 a răspuns:

Mie mi-a placut unul singur, deci t-il recomand si tie.Este vorba de City hunter, il gasesti online pe vplay

| Antal_Larisa_Maria_1977 a răspuns:

Destinul regelui

| YellowShoes explică (pentru Antal_Larisa_Maria_1977):

Nu-mi plac filmele de genu' asta:cu razboaie...vechi...etc big grin