| nechiforboss a întrebat:

Ce filme si ce actori/actrite dintre filmele de Oscar de anul asta va plac(daca le-ati vazut bineinteles)! Cine vreti sau credeti ca va castiga?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Abia a inceput anul, filmele de Oscar inca nici nu cred ca s-au difuzat, filmele bune nu apar in prima luna din an.
Sau poate ma insel si chiar au fost niste filme de Oscar care mi-au scapat, ti-as fi recunoscator daca mi-ai da cateva exemple.
Mersi.

| nechiforboss explică (pentru CuriousStuff):

Pai,nu! se dau oscarurile pentru filmele din 2016; iar gala e pe 26 februarie.Ex. de filme:''La La Land''-care e si favoritul meu;''Manchester by the sea'';''Jackie''-un alt film interesant despre Jackie Kennedy fosta prima doamna a S.U.A;''Florence Foster Jenkins''-cu legendara Meryl Streep; s-a.m.d. Sunt pe net filmele!