| Laurentiu_4547 a întrebat:

Ce filme stiti gen dragoste si drama la care sa plang un fel de Titanic.

Răspuns Câştigător
| fl0ryn22 a răspuns:

Legenda lui 1900 cel mai tare film uita-te la el, nu o sa regreti e bestial filmul cu siguranta o sa te apuce finalul cu lacrimile in ochii

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Iiti recomand doua filme superbe:
Pacientul englez, e un film mai vechi dar deosebit si unul nou 50/50 asa se cheama!

| EvangelineLovin a răspuns:

A walk to remember, 500 days of summer, Hatchiko. ...nu mai stiu.

| foxsilver a răspuns:

"One day","The notebook","Sweet November"

| Furny a răspuns:

Nu pot sa plaga la filme decât dacă ma bați happy pur si simplu nu ma impresionează nimic de ce? pentru ca sunt introvertit?