| Fiction a întrebat:

Ce filme stiti voi, care v-au placut?

Răspuns Câştigător
| KatnissEverdeen a răspuns:

Cavalerul negru
V de la Vendetta
10 lucruri nu-mi plac la tine
Pupeze albe
Titanic
Bad Teacher
Curioasa poveste a lui Benjamin Button
Adevărul gol-golut
Hich-consilier in dragoste
Cei trei muschetari 2011
Contele de Monte Cristo
Memoriile unei gheișe
Ingerii lui Charlie
Salt
Regele Arthur
Zatura
Step up 1, 2, 3
Harry Poter
Povestea unui cavaler
Gladiator
Troia
Războiul mireselor
Vagabontul milionar
Dirty Dancing
Apocalipsa
Domnul si doamna Smith
Misiune imposibilă
Seria Twilight
Intâlnire explozivă
Breaking Dawn
Lunetistul
Recrutul
Casanova
Fără obligatii
Nevasta de imprumut
Water for elephants
The way back
Eu consider aceste filme ...interesante
Sper că te-am ajutat!

8 răspunsuri:
| lety93 a răspuns:

Pianistul (l-am vazut de curand si imi place foarte mult)

| Cosminaskumpika555 a răspuns:

:drama, etc. Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Pai mie imi plac filmele horror :] : House 0f Waxwinking sau comedie:in general filmele cu Adam Slender etc. sau Fara obligatii nu mai stiu cum era big grin... multe altele, cele SF, romanitic si da... si animatie big grin

| SuntAsaCumVreauEu a răspuns:

Masacrul din Texas (horror), the hills run red(horror),grave encountres :X (horror),I saw the devil ( drama), Zombieland(horror-comedie), American pie ( comedie ), I Don't forget what you did last summer ( horror) etc, sunt multe filme frumoase...

sper ca te-am ajutat

| timioros a răspuns:

Actiune: Curierul
Comedie: Kangaroo Jack
Dragoste: Love Story
Horror: Saw 7

| Animatrix a răspuns:

Comedie de groaza Scary movie ^/_\^ partile 1, 2, 3,4 si super hero movie + Two brtoher, care e mai mult drama decat comedie + cele horror, ca sillent hills >.< sau pufuletii din the darkes hour.

| Animatrix a răspuns:

Scary movie 1, 2, 3,4, si 5, cand apare, dar si super hero movie^/_\^iar cele de groaza, Sillent Hills.

| Elenutz a răspuns:

The notebook(este un film de dragoste absolut superb, merita vizionat) si The Curious Case of Benjamin Button (despre un om care s-a născut pe la 80 de ani şi care în loc să imbatraneasca, intinereste.)