| deadman a întrebat:

Ce filme te fac sa plangi?

14 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Filmele, drama, romantice, si nu neaparat, momentele magice din filme.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Titanic.
One Litre Of Tears.
Hachiko.

| Ina014 a răspuns:

P. s i love you
casa de linga lac
taxiul destinului
kal ho naa ho
ultimul episod aparut recent din ''pariu cu viata''

mai sunt citeva dar nu-mi amintesc cum se cheamahappy

| Elenaaa23 a răspuns:

King Kong, Titanic, A walk to remember,
Pianistul, The curious case of Benjamin Button, cam astea au fost.
Vizioneaza cu drag si plangi cu spor crying

| Aida89 a răspuns:

A walk to remember.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Titanic
The Vampire Diares
Black Beauty
Hatchi
Beverly Hills Chihuahua
Twilight
Nu imi mai amintesc...
Pe tine care te fac sa plangi?

| LuS[z] a răspuns:

A walk to remember
Titanic
si acela care are coloana sonora facuta de cei de la Aerosmith, nu mai stiu cum ii zice dar era ceva cu un asteroid si il avea in distributie si pe Bruce Wilis

| deadman explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Hachiko a dog's story
the green mile
sleepers

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Ina014):

Si pe mine m-a facut sa plang ultimul episod din Pariu cu viata. Mai ales atunci cand il tara Anca pe Vlad, ca sa il salveze, sau cand s-au adunat toti in jurul lui Vlad si au inceput sa cante. (Aia da prieteni adevarati).

| positivity a răspuns:

Buna.

Singurul film care m-a facut sa plang cu adevarat a fost " Titanic ".

Pa, pa.

| Ina014 a răspuns:

Aaaa... mi-am mai amintit de a ''walk to remember'' si " tres meteros sobre el cielo", ''The Wicker Man'' si mai ales filmul ''in cautarea fericirii'' cu will smith in rolul principal, ''Bicentennial Man'' -e un film foarte impresionant si ''hachiko a dog's story''

| ღRoberToBluEღ a răspuns:

Edward ScrissorHand cel mai recent vazut. M`a emotionat foarte tare ...Nu imi e rusine sa o zic chiar daca sunt baiat. oh go on. Vizionati`l nu o sa va para rau. sigh

| Rlove1D a răspuns:

Pe mine Edward Scissorhands m-a facut sa plang. Cred ca am plans vreo 30 de minute si dupa ce am vazut filmul. Mai ales ca juca si Johnny Depp. Parea foarte inocent. crying

| alexia6554 a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

The Vampire Diaries? E serial -_-
Daca nu ai vazut toate cele 8 sez, degeaba te uiti la ultimul episod la care ai plange