| Ladygagutza2 a întrebat:

Ce filme v-au inmpriesonat pe voi(care v-au facut sa plangeti)?

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Nu stiu de ce, dar filmele la care am plans cel mai mult sunt cele :
-romantice.
Mai plang si la telenovele. laughing
Filme la care am plans :
"Titanic"
"A Walk To Remember"
"The Notebook"
Filme care m`au impresionat :
"Titanic"
"Love actually"
De comedie :
"How high"
"Norbit"
"The Klupms/Profesorul trasnit"
Sper ca nu te-am plictisit. happy
Funda?

23 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A walk to remeberlove struck The notebook, If Only, The last song, Titanic

| bea_6905 a răspuns:

The notebook, The Last Song, Titanic, Never let me go, Pride and Prejudice, Hachiko: a dog`s story.

| Ada11 a răspuns:

Titanic

| narutotruefan a răspuns:

Hatchiko:a dog story...cred ca merita vazut

| educatie2021 a răspuns:

Eu nu plang la asa ceva dar pretena a rupt randurile p 'titanic'

| Ilinca a răspuns:

Am vazut mai demult un film care se numeste "The boy in the stripped pyjamas". Nu e un film de dragoste, este un film inspirat din perioada hitlerista, dar care m-a marcat foarte mult din cauza sfarsitului dramatic. Sunt convinsa ca o sa iti ramana mult timp in minte filmul acesta. Merita vazut !

| Ilinca a răspuns:

Am vazut mai demult un film care se numeste "The boy in the stripped pyjamas". Nu e un film de dragoste, este un film inspirat din perioada hitlerista, dar care m-a marcat foarte mult din cauza sfarsitului dramatic. Sunt convinsa ca o sa iti ramana mult timp in minte filmul acesta. Merita vazut!

| SugarAndSpice a răspuns:

Titanic

| mariatina a răspuns:

Pai multi au plans la filmul titanic.

| stefi_1794 a răspuns:

A walk to rememberlove struck

| mysterious a răspuns:

Titanic, If only si Remember me.

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Cadou de Craciun love struck
Viata pentru sora measigh
Titanicthinking cu toate ca mi s`a parut aiurea,straight face m`a marcat sfarsitul:-

| LittleYoyo a răspuns:

The Last Song

| deia a răspuns:

Haciko: A dog's story, Marley & Me, I am Sam!

| vibe_9780 a răspuns:

Avatar, The illusionist, Salt, Slumdog Millionaire, never back down, Inception...

| Progeniturã a răspuns:

Stapanul Inelelor: Intoarcerea Regelui

| Tadotaki a răspuns:

Titanic in primul rand si Viata pentru sora mea! Sunt frumoase. ti-as putea spune mai multe dar nu aduc aminte doar acestea 2. Sa le vizionezi! Sunt f frumose.

| anna_6885 a răspuns:

Black Swan
Never let me go

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

A walk to remember...la el am plans cel mai mult. M-au impresionat mai multe, si The notebook, altuele nu-mi vin in minte.
Oricum sunt destule filme bune!

| yulia_3998 a răspuns:

Titanic 100% te va impresiona la fel si episoadele din The Vampire Diaries:X

| Catalin1 a răspuns:

Hachiko

| IsabellaC a răspuns:

In opinia mea filmele care merita vazute sunt : The boy in the stripped pyjamas,Hachiko:A dog's story,Edward Scissors Hands,Titanic, The Notebook, A walk to remember.Sunt cele mai frumoase filme pe care le-am vazut si din cate am observat si ceilalti cred la fel...

| finantzist a răspuns:

Sincer nu plang la filme dar unul singur m-a impresionat : Green Mile, insa dacavrei sa plangi uite-te si la "if only"