| kimberlyn a întrebat:

Ce jocuri pe facebook in afara de:Mall world, Happy pets, zombie lane si Barn buddy stiti? Dau funda cei ce dau cele mai multe jocuri

Răspuns Câştigător
| GiulianoSenior a răspuns:

Uite cateva:
1. FarmVille;
2. Cafe World;
3. Treasure Isle;
4. Happy Aquarium;
5. Happy Island;
6. Farm Town;
7.Top Eleven;
8. Country Life;
9. Social City;
10. Restaurant City;
Aștept funda plz.
11. Zoo World

5 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Eu una ma jucam mai demult pe 'It Girl' iar acum ma joc pe 'Coco Girl' si 'The Sims Social'. Funda?

| annaangel17 a răspuns:

Bubble Witch Saga, Bubble Saga, Coco Girl, Monopoly, CittyVille, Zoo World, Gardens of Time, Treasure Isle, The Sims Social, Cafe World, FarmVille, Diamond Dash, Monster World, Fashion Designer, It Girl.
Uf... Sper ca iti plac. Fundita?

| Anq209 a răspuns:

Farmandia :X,It girl, Super ferme, the sims social...astea's super faine.PLIZZ fundita, te implor. Apropo Ankutza Rebykutza's eu pe fb.

| patySsmile a răspuns:

Sims social e tarebig grin

| skatergreen a răspuns:

Coco girl ii dragutbig grin