| Bakiu_Dima_1989 a întrebat:

Ce nume sa-mi pun la Youtube?

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

De ce n ai scris "iu-tub"?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smekeriegeimaru

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Nici sa-i scrii numele companiei nu stii, dar vrei sa te faci vlogger sau gamer te pomenesti. Se scrie YouTube. Daca pui pe altul sa-ti dea idei de nume cu ce te ajuta? Fii tu creativ, nu altul

| Coca-Cola Romania a răspuns:

Recomandarea noastra e sa alegi un nume simplu de retinut, dar care sa te reprezinte si sa te scoata din anonimat.

Mai mult, nu stim daca ai auzit inca, dar Coca-Cola cauta the #nextbigvlogger al Romaniei! Ai toate detaliile aici: http://bit.ly/2mM38yP

Mult succes!