| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Ce o sa i se inatmple lui Stiles cu memoriile din sezonul 6 o sa isi piarda memoria din cauza tipilor aia cu caii sau ce mai exact o sa se intample cu el va rog sa imi raspundeti!

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu le-am zis ca dreptul la vot să se câștige, dar ei nu, că ei Batman.

Și pentru că sunt foarte inteligent și am văzut serialul ăla, căreia nu i-aș da nici 0, 5, o să-ți răspund.
Stiles o să-și piardă complet memoria în sezonul 8 și o să se sinucidă apoi.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti foarte inteligent, dar e "serialul caruia nu i-as da..."
O sa spui ca ti-a scapat, dar asta e *flies away*

| LoveSleep a răspuns (pentru Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends):

Mi-a scăpat sad
În schimb, dacă aș fi greștit la niciunul/nici unul ți-aș fi recunoscut că habar nu am cum se scrie.