| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul Teen wolf?

10 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Singurul sezon mai bunicel a fost 3B.In rest..praf.Nu are absolut nimic interesant.Deja a devenit plictisitoare toata povestea asta cu Scott si disperarea lui sa isi salveze gagicile si prietenii.Era mai interesant cand era si Derek.Acum deja nu mai suport sa ma uit.Am renuntat pe la sezonul 5.

| Sociopat a răspuns:

Serial tipic pentru adolescente. Groaznic.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Sociopat):

Trebuia sa ma uit la comentarii laughing

| Sociopat a răspuns (pentru UnBroken2016):

winking

| UnBroken2016 a răspuns:

Porcarie pentru adolescenti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimic interesant

| ABCD122 a răspuns:

E singurul serial la care m-am uitat cap-coada de 3 ori big grin

| Ch0co a răspuns:

Eu sincer prefer Tvd, dar am vazut si Teen Wolf si merita.

| saftaiiustin a răspuns:

Meh... Ahs is love + Tate

Dar as recomanda animeuri... Another, Parasyte: The Maxim etc

| Dyenutza47 a răspuns:

Am văzut toate sezoanele, a trecut aproape un an de atunci, dar mi-a plăcut. Ți-l recomand, dar dacă ai probleme cu imaginația, nu prea e în regula.