| PrivesteCatreCer a întrebat:

Ce parere aveti de 13 r w sez 2?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult primul sezon. laughing

| devilshelp a răspuns:

E mai bun decat primul sezon. Eu in 2 nopti l-am terminat. Pentru mine e genul ala de serial care te face sa vrei sa continui sa vezi ce se intampla si nu te lasi pana nu il termini

| Nataliaa25 a răspuns:

Serialul asta trebuia sa aiba doar un sezon. Am vazut al doilea sezon si a fost o scena care m-a deranjat enorm, si-a lasat amprenta asupra mea, sa vad asta a fost prea mult pentru mine ( nu era necesara scena ). Episodul 13 din al 2 lea sezon a lasat de inteles ca o sa fie si un al 3 lea sezon. Nu vad ce rol ar mai avea Hannah in poveste acum. Serialul se numeste tot 13 reasons why dar nu pot sa il prelungeasca la nesfarsit, povestea ei s-a incheiat, asadar serialul trebuia sa se sfarseasca.Pe langa toate astea, acest serial abordeaza subiecte delicate, sunt multi oameni care se confrunta cu astfel de probleme in viata reala, un astfel de serial poate declansa o reactie nedorita. De aceea tind sa cred ca personele din spatele acestui serial vor doar sa socheze si nu le pasa de altceva ..Eu una nu cred ca o sa urmaresc al 3 lea sezon