| Ochiialbastrii a întrebat:

Ce parere aveti de camp rock 2?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Asa si asa:d

Răspuns utilizator avertizat
| lol1232 a răspuns:

Hmm parca este fara noima zic eu adica ba fericiti ba tristi dar au fost superbe melodile nu pot spunde de ele ceva raw pentru ca au fost minunaate nup?

| RazvanStefan a răspuns:

Din camp rock 2 mi-au placut doar cantecele... adica povestea era mult mai interesanta in camp rock(1)

| ZxPoox a răspuns:

Absolut superb!

am ramas fara cuvinte cand l-am vazut!

| skarner a răspuns:

Mi-a placut foarte mult filmul e superb melodiile sunt fantastice

| Juliebelle a răspuns:

Superb film, nu ma gandeam sa fie asa de frumos:X:X:X

uimitor:X sserios nu ma satur de el:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Ce de pareri pro laughing
Intra la mine, ca am pus si eu intrebarea asta ( opropo, xerox laughing ) si sa vezi acolo pareri contra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain

| Anna_2094 a răspuns:

Pai nu a fost asa de uimitor, mi-a placut foarte mult Camp Star, dar pe la sfarsit, cand am aflat c'a castigat C.Star m-am intristat ca'mi parea rau, dar pana la urma la sf. a fost totu' bine; D
Hahaa,; p
papa; c

| andra_4330 a răspuns:

Buna eu ma numesc andra! si vreau sa spun ca mi-a placut mult de tot camp rokc 2! si da tare mi-a placut de miche mult! va pup pa-pa!