| Anndddra a întrebat:

Ce parere aveti de Cristina? Din "mireasa pentru fiul meu"? o sustineti? Eu consider ca chiar daca a avut o relatie, nu ar trebui sa o atace toti..pt ca nu se stie de ceilalti ce au lasat acasa!

2 răspunsuri:
| roxy24 a răspuns:

Buna.Eu urmaresc aceasta emisiune, aproape zilnic iar Cristina mi se pare falsa, prefacuta, egoista.Iar la faza cu scrisoarea primita de cosmin a fost chiar penibila cerandu-i explicatii acestuia cand ea a vorbit cu stefania despre fostul prieten.

| Anndddra explică (pentru roxy24):

Sunt de acord! Dar MAricel cu Lorena, sunt penibili deja...se cred cine ar fi ei, ei parca ii lene sa deschida gura asa vorbeste! El vorbeste de dosare cand are proces