| tanaka a întrebat:

Ce parere aveti de cuplul naruhina?

Răspuns Câştigător
| Pakira a răspuns:

Eu sunt bruneta si timida ca si Hinata si imi place de cineva blond si prost ca naruto, deci mie imi place naruhina big grinlaughing

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe, nu as fi de acord. Pentru ca de la inceput li s-a prezentat iubirea sau atractia unul fata de celalalt, si acum ar fi prea plictisitor sa ii vad impreuna.

Mi-ar placea mai degraba sa fie cu cineva asemenatoare mamei lui. big grin

O zi frumoasa!

| JohnnyWylde a răspuns:

Ramane de vazut daca se va intampla.

| Pakira a răspuns:

Si uite ca au ajuns sa fie impreuna ^^

| iulifresh a răspuns:

Sunt foarte draguti ii ador

| tanaka explică (pentru iulifresh):

Dupa parerea mea acest cuplu nu va exista....naruto o iubeste si o va iubi mereu pe sakura