| justAgirl_8912 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca cei de la carcotasii au facut misto de home alone?(eu personal ma uit la emisunea lor pentru ca imi place dar chiar m-a deranjat faptul ca s-au luat de filmul home alone pentru ca la mine a devenit un obicei, de cand eram mica ma uit la film in fiecare an si nu ma satur de el.Chiar daca numai sunt copil tot imi place filmul.Eu nu simt ca vine craciunul pana nu vad filmul happy ).

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Carcotasii e numai o emisiune. Home Alone e un film bun si nu trebuie sa te deranjeze ca niste oameni inculti s-au luat de el [de film]. Trebuie sa-ti ti capul sus si sa mergi incontinuare, nu sa te lasi in jos de orice prost! Eu nici macar nu m-am mai uitat la emisiunea lor de vreo 2-3 luni. Intr-adevar am vazut faza aceea.

| Afdsa a răspuns:

Sunt niste tampiti cei de la Carcotasii ^^.
P. S.:Si eu ador filmul Home Alone love struck.
Pa, pa. xD

| heise a răspuns:

Ce sa-i faci. Ca sa creasca audienta ar face orice ca sa amuze prostii care dupa aceea PLAGIEAZA tot. Daca aia nu ar face misto altii nu ar mai avea ce sa imite si sa arate ca prostii si sa se comporte si asa noi nu am mai rade de handicapatia cu care arata ca sunt inzestrati sau inzestrate. oh go on

| Mist a răspuns:

Ei nu au facut misto de film ci de faptul ca a fost difuzat de extreme de multe ori, ar trebui totusi sa gaseasca si ei alte filme deja e plictisitor...