| Pwpioele a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "Hachiko: A Dog's Story"?

3 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Pe mine m-a impresionat mult acest film, am si plans putin la sfarsit. Este f dragut, ti-l recomand daca nu l-ai vazut.

| dany1219 a răspuns:

Este super fain...nu trebuie sa il ratezi, superwinking

| DenisaAbdn a răspuns:

E cel mai emotionant film pe care l-am vazut si e inspirat dintr-un caz real. Chiar ieri il recomandam si eu iubitorilor de caini. Am plans aproape pe toata durata filmului.Numai cat il vedeam reluandu-si locul lui, acolo in gara, de fiecare data, chiar si dupa ce murise profesorul, izbucneam in plans.Doar cei care iubesc cu adevarat cainii pot intelege si pot aprecia loialitatea, dragostea sincera si dezinteresata pe care ti-o ofera un caine.