| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Ready or not din 2019? Puteti recomanda alte filme de genul? Eu zic ca este filmul anului pana acum.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Astazi l-am vazut, destul de interesant, putin previzibil, nu prea am inteles unde a fost si comedia in el, asa scria ca e horror, dar ai comedie laughing)...
De genul cum? In care un psihopat sau mai multi incearca sa te omoare? Asa am multe, dar nu pot sa spun ca seamana cu acest film

| FreddieM a răspuns:

Nu l-am vazut. Recomanzi adultilor?

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Da. Nu te uita la trailer pentru ca dezvaluie destul de mult.