| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de noul Samurai Jack?

5 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Epic,totusi nu inteleg cum le-a omoarat asa usor pe ficele lui Aku, alea s-au antrenat de cand s-au nascut, si erau 7, nici nu vazusera un cerb / cuplu de cerbi care se imperecheau. Si imi place la nebunie lupul ala. Oricum, crezi ca au supravetuit din ficele lui Aku si o sa-l ajute?

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Dar Jack oare mai e in viata?
La final s-a rupt creanga cu el.

| Zsolt15 a răspuns:

Mi se pare fain doar ca trebuia continuat pe cartoon network, inteleg ca e mai violent dar poti sa faci sa nu fie...
Totusi primele 3 episoade erau faine dar uneori nu intelegeam de ce se intampla, cred ca va fi totusi un sezon bun.

| anonim_4396 explică (pentru Zsolt15):

Daca era pe Cartoon Network patea ca si Teens Titans.
Cartoon Network e un post pentru copii acum.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Cartoon Network a devenit un rahat in inima mea, in trecut era mai frumos, erau desene cu povesti interesante, nu doar troll si nosense ca acum.