| ReViNeMaScAtii a întrebat:

Ce parere aveti de seria "wrong turn"? voua cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Un singur cuvant SUPER.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

După părerea mea un horror reușit, special, de la început și acceptabil până la "sfârșit", dar povestea va continua. Face parte din preferințele mele.

| lpavel a răspuns:

Naspa!

| Grimmjow69 a răspuns:

Cam plictisitor la inceput dar apoi mi-am schimbat parerea, foarte bun filmul.
Recomand.

| RobertBRC a răspuns:

Efectele sunt praf si povestea deja este deja asemanatore in fiecare film + ca eu nu consider asemenea filme horror pentru ca mai mult te scarbeste decat de ingrozeste.