| StrongHeart a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Las Fierbinti? In special de personajul Celentano.
Eu cred ca e cel mai bun filozof pe care l-a avut Romania pana acum.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mda păcat ca replicile sunt scrise de altcineva.

| gabicoo a răspuns (pentru Catrice):

Cornel Mihai Brănescu = Mimi Brănescu e scenaristul! În viața reală e soțul actriței care o interpretază pe Aspirina!

| gabicoo a răspuns:

Simply The Best!

| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 5 ore | StrongHeart a întrebat:
Ce parere aveti de serialul Las Fierbinti"

schimb canalul asa de repede ca nici nu iti vine sa crezi big grin

| mihaela000ela a răspuns:

Celentano -betivul satului, pentru toti...dar, expresia romanului inteligent, mucalit si cu ceva scoala. pierdut intre,, timpuri,,.