| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de serialul "Squid Game"?

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Este bun, varianta coreana la 13 Tzameti happy

| Lukasssz a răspuns:

E naspa.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu prea mi-a placut, nici primul episod nu l-am terminat!

| DoarBogdan a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Hmm, atunci putem intreba "Ce parere aveti despre aproape primul episod din serialul Squid Game" happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Am auzit și văzut pentru prima dată, ieri "trailerele", de pe YouTube.
Mi-a fost prezentat, acest " Joc al calamarului " de către o fetiță de 14 ani.

Ciudată, și totuși interesantă această idee! Copilărească chiar!

Asiaticii au tot felul de idei ciudate și trăsnite!

| Vasile2003 a răspuns:

E ok..."nici prea prea, nici foarte foarte". Probabil îți va plăcea, chiar dacă pe la început ți se va părea puțin cam plictisitor..Vizionare plăcută!

| thielmikayla a răspuns:

Nu mi-a placut deloc; Nici nu am terminat primul episod! https://monkeymart.io/home

| maddisonjoco a răspuns:

Este cel mai frumos serial din lume, trebuie sa te uiti