| Captive a întrebat:

Ce parere aveti de serialul True Blood?
Am vazut primul episod mai de mult si nu prea am inteles nimic...
Merita sa incep sa ma uit?

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Da,am vazut serialul.
Desi in primul sezon e mai ciudat cu scenele de sex dintre jason si iubitele lui.
Daca te deranjaza fa cum am facut eu si sari peste laughing
Serialul merita ca are o poveste interesanta.Asa am zis si eu la inceput ca nu se compara cu TVD (de acolo am auzit de true blood)dar se comparalaughing

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Serialul este excelent, merita sa te uiti! big grin Este putin mai horror decat resul serialelor (The Vampire Diaries de exemplu), are scene cu multa sange etc, aproape in fiecare episod apar cateva scene de sex, asa ca iti recomand sa te uiti cand esti singura in camera laughing
La inceput poate nu o sa iti placa serialul (asa am fost si eu), insa daca continui sa te uiti, nu vei regreta. big grin

| daniellla a răspuns:

Buna,filmul nu e cine stie ce ...insa o sa intelegi daca te uiti, eu am vazut cateva episoade si m-am plictisithappy