| Anonimaa27 a întrebat:

Ce părere aveți de Tokyo Ghoul? Ca as vrea sa ma apuc de un anime și nu știu dacă de asta sau de Naruto

4 răspunsuri:
| Mihai1800 a răspuns:

Ai putea Tokyo Ghoul inainte de naruto deoarece nu este asa alung dupa care dupa ce-l termini te poti uita la naruto din moment ce are multe episoade
asa ca bafta cu care vrei sa te apuci sau la ambele laughing

| lisa00yuki a răspuns:

Eu aș sugera la naruto, o fi el lung dar chiar merită să îl vezi, e tare interesant şi are de toate iar anul ăsta însfîrşit sa finalizat. Decizia e a ta dar sper ca am ajutat.

| Bodiu_Antonia_1998 a răspuns:

Mai bine Tokyo Ghou, dupa parerea mea

Răspuns utilizator avertizat