| mihaela1mihaela a întrebat:

Ce parere aveti deapre filmul Hugo?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cel mai nou film semnat de Martin Scorsese, un film f.bun, ce a avut 11 nominalizări la Premiile Oscar,şi a primit Statueta de Aur,la diverse categorii:cel mai bun mixaj de sunet, cele mai bune efecte vizuale, cea mai bună scenografie, cea mai bună imagine, cel mai bun montaj de sunet.Este un film, amuzant şi moţionant, în acelaşi timp, iar la nivel imaginativ, o adevătată lecţie de istorie.

| faramatania a răspuns:

Scuze 'şi emoţionant", am vrut să scriu.

| Fotb4li57u a răspuns:

E un film frumos! parerea mea este ca oricice ar trebui sa se uite plus ca inveti multe lucruri!

| Fotb4li57u a răspuns:

Taci mai cu filmu jalnic