| PrincesS_1335 a întrebat:

Ce parere aveti despre Adrian Tutu? cel care a castigat la Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| petraa66 a răspuns:

Cred că e un băiat foarte talentat, arată foarte bine, are o poveste de viaţă emoţionantă, dar tot acest scandal ce s.a petrecut în urma emisiunii "Românii au talent" este ceva ce numa` românii puteau să facă... noi nu puteam accepta un câştigător. într-adevăr, ceilalţi concurenţi au fost şi ei grozavi, şi meritau şi ei banii, dar a fost decizia publicului, ce preferă mai mult hip-hop decât muzică clasică...

9 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Un baiat cu talent si cu o poveste de viata extraordinara.Este adevarat ca poate erau si alti concurenti mai talentai, dar sa ne amintim ca a fost publicul cel care a ales.Cred ca a meritat sa castige, el chiar aa face ceva cu banii.Cat despre scanda ce pot zice. asta e Roamnia, desi Adrian Tutu ne-a descris-o asa de frumos, dar viata.Chiar daca Valentin sau Narcis nu castigat i-au vazut mii de oamnei si o sa ajunga si ei departe.love struck

| Bacteriuță a răspuns:

Hm. are ceva talent, insa nu merita sa castige el. parerea mea. el a impresionat juriul si publicul prin povestea lui, nefericita ce-i drept, si poate cu versurile. daca stai si te gandesti, oricine munceste poate sa cante hip hop. ce a facut el acolo nu reprezinta talent care sa te lase cu gura cascata, cum a facut iustin. prefer hip-hop'ul de 1000 de ori mai mult decat muzica clasica, insa talent are iustin, nu adrian tutu. greu gasesti pe cineva cu o voce ca a lui iustin, mai ales la un baiat.

| PredatoR a răspuns:

Ca el mai canta 1000 in Romania asta, deci nu e cine stie ce... este bun intr-adevar, da' nu merita sa castige, erau altii mult mai talentati ca el care meritau cu adevarat sa castige.
Sa iti zic si de ce a castigat... a castigat deoarece avea cea mai trista "poveste" ca i-au murit parintii etc. n-ar trebui sa le zica povestea si dramele prin care trec concurentii... ori castiga cel care are TALENT, ori cel care ii se face mila la mai multa lume de el? trebuia sa se duca la Dansez pentru tine, parerea meahappy

| gєσяgιαηα a răspuns:

Pai, desi unii critica faptul ca el a castigat eu nu sunt de aceeasi parere. Ce cred despre el? Pai este un exemplu de urmat pentru multi tinerihappy Sa fii singur pe lume si sa ai asemenea talent inseamna ceva, nu? Asa ca pentru mine e un idol happySunt multe de zis despre cat il admirbig grin insa nu voi scrie tot, dar vreau sa stii ca nimic nu e de rauhappypentru el nu merita vorbe urate, la urma urmei merita tot ce e mai bunhappy Aici voi incheia si vreau sa iti mai spun ca sunt foarte mandra sa fiu romanca si ca exista asemenea oameni si in Romaniatongue Pup:*

| OddKidd a răspuns:

Mie una imi place hip-hop ul dar sincer nu am vrut ca el sa castige.
E dragut,are talent dar nu merita dupa parerea mea locul I.
Cei care au cu adevarat talent sunt Valentin Dinu, Narcis Iustin Ianau, Cristina Bodoc si Alina Dinca.
Parerea mea. Apoi fiecare cu parerea luihee hee

| GiuliaTamas a răspuns:

Puteti sa imi dati "stupid" dar eu cred ca e adevarat.Nu merita sa castige cred ca iau impresionat pe juriu doar cu povestea lui sunt in Romania rapperi mult mai buni dar in Romania un baiat sopran ca ianau rar gasesti.

| stephanie_2280 a răspuns:

Mie mi se pare talentat...adicaa`chiar daca unora li se pare muzica lui... fara roststraight face-eu zic ca a meritat sa castige.`!happy[doar o opinieon the phone

| bianca19995 a răspuns:

Mi-e mi se pare un baiat extrem de bine educat si talentat si povestea lui de viata este foarte trista dar nu din cauza asta a castigat cum spun altii.a castigat pentru. ca ne transmite mesaje prin melodiile sale si pentru. ca site sa se faca placut de public.tot ce se spune cum ca ar fi o inselatorie sunt doar barfe scrise de jurnalisti care n-au ce sa mai faca

| RosSscathaa a răspuns:

Ma.mie mi-a placut. big grin sincer.a fost BesSstial`; x