| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre Bates Motel?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E facut dupa ideea maestrului A.Hitchcock

| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a placut

| Raven a răspuns:

N-aveam așteptări prea mari, chiar m-am gândit că încă unii atentează la Hichcock dar a fost OK, pentru că n-au încercat să rivalizeze ori să se ridice la nivelul lui Psycho. Problema (mea) a fost că relația mamă-fiu îmi dădea mâncărimi de piele la propriu și am renunțat după primul sezon. Mi s-a părut șocant ca drăgălașul de Freddie Highmore să joace în rolul ăsta dar probabil asta a fost și intenția lui, să se rupă de imaginea căpătată după rolurile lui din copilărie.

| wrestling2001 a răspuns (pentru Raven):

Dar bates motel a avut toate sezonalee bune? e mister suspans?

| Dismally a răspuns:

Mi-a placut, a fost chiar mai bun decat ma asteptam.

| StrongHeart a răspuns:

Nu e rau, cel putin nu atat de rau precum alte seriale, imi place ideea, dar se putea mult mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porcărie
putea fi o idee bună, dar are aspect de telenovelă ieftină
nu e episod să nu moara câte cineva