| Elena298 a întrebat:

Ce parere aveti despre chimia dintre actori, credeti ca se pot naste sentimente pe platourile de filmare?

3 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Cele mai faimoase cupluri de actori, pe platourile de filmare s-au,, combinat". Deci da, se nasc sentimente intre actori, ba unii isi lasa chiar nevasta pentru partenera din scenariu.
Linkul pe care i-l pun exemplifica foarte clar raspunsul la intrebarea ta. O seara minunata.

| CleanHeart a răspuns:

Asa cum a zis cineva de aici, se poate, pana la urma sentimentele pot aparea oriunde, un platou de filmare nu opreste asta.

| BogdanM275 a răspuns:

Depinde,dar în general totul e doar teatru.