| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Cronica Cârcotașilor? Mai are vreun folos în zilele noastre?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as fi omorat 4 oameni intr-un accident, m-as fi ascuns.
Trebuie sa fii mare nesimtit ca sa mai apari la tv in emisiuni glumete, cand stii ca ai retezat 4 vieti.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cate stiu nu i-a omorat intentionat.

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Conteaza?

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Draga Troleibuz,
Conteaza daca omori pe cineva cu intentie sau fara intentie doar in fata legii (penale) sau din punct de vedere al normelor religioase.
Cand vine vorba de a face glumite la televizor, nu mai conteaza.
Nu faci glume cand stii ca ai omorat oameni (cu sau fara intentie).
E o chestie de bun-simt.

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi-a plăcut niciodată

| aditimus a răspuns:

Nu.
De cand a fost accidentul si s-a destramat echipa, nu.

| aumih16 a răspuns:

Pai nu prea mai este ce a fost! pai i-a gandeste-te cum era cand era serban huidu cu mihai gainusa! si cum este acum serban huidu cu codrut keghes si ioana petric! pai e diferenta mare! nu se leaga nimeni de codrut keghes! sau de ioana petric! cum se i-a de serban huidu! da lasa ca a fost el destept a stiut cum sa scape sa nu faca puscarie inchisoare! a dat banuti etc! acum mai nou i-au dat nu lui Cristina stefan ci lui alexandra gherase! sa prezinte ea tik tok friends! pe mine chestia asta cu tik tok ma depaseste! nici nu folosesc asa ceva! cine foloseste asa ceva! chiar nu stiu! ca nu toata lumea foloseste totusi tik tok! dar na asta ca sa aduca ceva nou in emisiune! pe langa rubrica aia cu zaiafet si dezbracatu! si ce mai aveau ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodată nu mi-a plăcut acea emisiune... De prost gust, părerea mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,e OK, ii urmaresc.

| LikeARollingStone a răspuns:

E o emisiune buna, critica sociala si televiziva e necesara iar umorul e si mai necesar.
E ok emisiunea desi o preferam in varianta initiala.

| Drkurt01 a răspuns:

Sincer nu, sunt atatea greseli in tot ceea ce inseamna televiziunea ca nici nu mai are rost sa vorbesti despre asta. Eu sincer nu m-am mai uitat la televizor de mult, mult timp. Mi se pare cea mai buna varianta.
Era amuzant cand a aparut? Maxim pana prin 2010? Dupa asta tema cu prostia a devenit atat de mult un magnet de rating ca practic toate emisiunile o folosesc si nu iti mai vine sa razi, ci mai mult sa plangi.
In ceea ce-l priveste pe Huidu nu cred ca e cineva in masura sa judece, dar da, s-a schimbat destul de mult dupa accident si nu pare sa mai aiba acelasi haz.

| aNdr3i1947 a răspuns:

Sincer, nu prea îi văd rostul plus ca nici nu o urmăresc. Însă din câte am observat eu vorbesc doar despre greșelile emisiunilor de pe celelalte canale. Sa fim serioși acum, în emisiune "Schimb de mame" apar tot felul de analfabeti, primul exemplu care îmi vine în minte e doamna cu "nu apa". De ce nu vorbesc și despre emisiunile lor? Emisiunii asteia i se potrivește proverbul "râde hârb de oală spartă". Aceasta este părerea mea, dacă ți s-a părut una pertinentă astept aprecierea. happy

| Adry05 a răspuns (pentru aNdr3i1947):

Păi depinde despre ce vorbim aici. dacă se leagă de greșelile unui jurnalist care se presupune că a terminat niște studii, e normal să facă asta, în schimb la schimb de mame sunt familii în mare parte cu oameni cu 8 clase sau deloc...

| PetraruManu a răspuns:

Sa nu o pierdeți pe Gabriela! Dezbrăcați e cool. Bravo...