| Mysw a întrebat:

Ce parere aveti despre documentarul "The Secret"? sau despre legea atractiei?

Răspuns Câştigător
| poatenimik a răspuns:

L-am vazut, si sunt sigur 100% ca totul este adevarat! Stiu asta pentru ca mie chiar mi'se intampla zi de zi, asta a inceput din 2009 fara sa imi dau seama. am realizat in 2011 cand am vazut "The Secret", eu doar mi-am dorit sa aflu adevarul sa inteleg cum functioneaza lucrurile. Si Voallla!
Sper ca te'am ajutat. (Si repet chiar este adevarat, ceea ce gandesti devine parte din viata ta, chiar daca vrei sau daca nu vrei). Dar trebuie sa stii ce vrei cu adevarat, sa gandesti cu sufletul nu cu egoism si neincredere, este o putere ce ne'a fost ascunsa asa cum ne sunt ascunse ff multe, ne'au educat in asa fel incat sa gandim invers! card=drac Daca intelegi ce zic.