| Andreeajust a întrebat:

Ce parere aveti despre Dream high 2 sau Shut Up Flower Boy Band? happy

7 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Dream High2 e la fel de frumos ca si Dream High1 numai ca in sez 2 sunt actori mult mai frumosi si cunoscuti si asta face drama mult mai frumoasa... iar despre Shut Up Flower Boy Band cred ca e frumos dar nu pot sa zic cu siguranta pentru ca nu am apucat sa ajung nici la episodul 2happy

| Andreeajust explică (pentru Ditto):

Sunt de aceeasi parere. dream high 2 este mult mai dragut decat 1. si Shut up. e frumos, sa te uiti cu incredere :d

| Ditto a răspuns (pentru Andreeajust):

Da o sa ma uit cu siguranta.dar acum ma mai uit la 5 dramelaughing...si am si scola.dar o sa ma uit. multumes!

| Ditto a răspuns (pentru Ditto):

Scoala*

| Andreeajust explică (pentru Ditto):

Foarte tare laughing)) la ce te mai uiti?

| Ditto a răspuns (pentru Andreeajust):

Revat dramele: Oh! My lady!, Scent of a Woman, Protect the and Spy Myung Wol
Si ma uit pentru prima oara la: Poseidon, Extravagant Challenge
(sunt doar serialele la care ma uit nu si filmele )

| Ditto a răspuns (pentru Ditto):

Protect the boss*