| Lovepoison a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea "In puii mei" cu Mihai Bendeac?

7 răspunsuri:
| perenasop a răspuns:

Pur si simplu il ador. Emisiunea asta puna la MARE vedere tuturor vedetor din lumea mondena.Si Mihai Bendeac este the Best! Binenteles ca e the best caci asa spune si in reclama emisiuni:Mihai Bendeac s -a nascut ca sa faca lumea sa radalaughing

| aLL3xandra97 a răspuns:

Emisiueea prea tare! love strucklove struck Eu chiar o ador! Iar Bendeac e cel mai tare actor din Romania! love struck

| behappy a răspuns:

Mda.a fost frumosa la incept.mie mi se pare cam plictisitoare acum.aceleasi replici invechite.aceleasi glume invechite.mneahhh

| monymonika a răspuns:

E extrem de tare. Deci, aaa, pe persoana fizica, o ador

| Ecstasy_4276 a răspuns:

Se poate caracteriza doar cu 1 cuvant.
EPIC!

| Lololol01 a răspuns:

Super tare pe sistem! laughing Dar cateodata isi bat joc prea mult de astia pe care ii imita, cum ar fi Ciprian Apostoaie, e si el un om simplu care a facut o scoala speciala, nu ar trebui sa rada atata de el. Intr-adevar au si momente amuzante, dar totusi... acum fiecare cu parerea lui!

| RiCaRdO11 a răspuns:

E foarte buna emisiunea ma uit in fiecare sambata si in reluare duminica