| alexalx1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Puterea Dragostei? Mie mi se pare o tampenie si un jeg total.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici nu m-am uitat dar numa după titlu îți dai seama cât e de bună.

| RAY a răspuns:

Eu doar la insula iubiri,desigur ca parodia, in princiu detest tot ce inseamna romantism, iubire, alte tampeni copy paste din america, cand eram mic ma uitam la din dragoste bre

| Dalmore a răspuns:

Nici nu știu ce-i aia.

| alexalx1234 explică (pentru Dalmore):

Nici nu vrei sa stii. E agonie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regie, fake.mai degraba era fosta emisiune mpfm ceva de vizionat.

| Clytia a răspuns:

Nu pot să mă uit la așa ceva.

| împreunăfacembine a răspuns:

Fake news gen laughing