| MarinaMrn a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea romanii au talent?

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai mie imi place.

| WeeD a răspuns:

E faina. Daca nu ar fi concurenti anti-talent nu ar avea farmec.Sunt si unii talentati.Eu nu pot sa imi imaginez de ce l-a luat pe ala care dansa ca Dracula si nu l-a luat pe ala care canta opera.(unu` grasut cu un dosar cu versuri in mana).

| virusake a răspuns:

Pana acum, cea mai interesanta emisiune difuzata la PRO TV. happy

| ღdiaღ a răspuns:

O,imi place, o urmaresc in saeara asta.

| AnonimDinRomânia a răspuns:

Plina de reclame (cel putin pe site). Ca emisiune nu este rea, insa eu sunt de parere ca ***concurentii nu sunt alesi castigatori neaparat dupa voturile telefonice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand e singura emisiune pe care am urmarit`o vreodata tot timpul.E un mod de a demonstra ca nu suntem chiar varza la toate, ne mai pricepem si noi la ceva in afara de "calitatile" recunoscute in lume.
Au fost si niste oameni care mi-au facut scarba gandindu`ma ca traiesc in aceeasi tara cu ei, gen Veveritele vesele sau retardatul ala care se crede mare Dracula.
Ce mi-a starnit interesul a fost baiatul ala, Narcis parca.O avea o voce cam de fata, dar am auzit ca mai rar gasesti pe cineva ca el si ma bucur ca traieste in Romania.
In concluzie, imi place happy
Bafta`!

| Gaby04 a răspuns:

Mie una imi place mult de tot.:X
Ma bucur mult ca au ales pe cine au ales sa mearga in finala:X
Dar cu baiatu cu fotbalul de aseara.straight face
Mi-ar fi placut sa mearga cei care au dansat.si fata aceea care canta si la pian si la chitara si voce.si cel care a cantat la preselectii melodia celor de la King of Leons:X

| Vitezomanul a răspuns:

Super...o adorwinking:*love struck

| Ioanaaa11 a răspuns:

Dupa mine, ca sa mergi acolo ai nevoie de o doza de nebunie. Cum au facut scandal aia care n-aveau pic de talent ca nu i-a primit si pe ei. E o emisiune buna, pentru ca uite asa sunt descoperite multe talente de care nimeni nu stia thinking Si asa cei ce ajung acolo si primesc "3 de Da" sunt respectati, admirati si cunoscuti. Bravo lor. happy

| byanca1999 a răspuns:

E fffffffffff frumoasa emisiunea

| LoLiPoPGiRl_6763 a răspuns:

Este foarte ok emisiunea acolo oameni gasesc rostul care ii cheama la acea emisiune si cate odata mai si razi!

| AureliaMaria99 a răspuns:

Boona {in mare parte}