| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre emisiunea "The Masked Singer" de pe PRO TV?
Interpretările muzicale din emisiune sunt cu voce live?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu... o alta emisiune de nimic de la TV? :O. Aoleu, Antena 1? :O

De la o parere, ma abtin.

Legat de interpretarile muzicale, da... in mod normal ar trebui sa fie vocea lor live si probabil asa si este. Dar legat de alte aspecte, si vorbind la modul cel mai general, la televizor... vezi ce vor ei sa veziwinking

Seara faina sa ai! ^_^

| SynapseNinja a răspuns:

M-am uitat și eu la emisiunea aia... sincer, pe mine m-a atras intr-o oarecare măsură... plus că, nu aveam altă variantă de emisiune la care să mă uit.
Interpretările muzicale cică sunt cu voce live.

| Alxblx a răspuns:

Pe mine ma obosește pshihic, iar jurații sunt niște golanii, Brenciu e mai mult prezentator decât cântăreț, Inna înainte nu bagă in seama presa din Romania nici televiziunile pentru nu avea nevoie avea concerte, dar acum nu mai are... Codin Maticiuc e doar un bogătaș care a făcut câteva filme de rahat pentru are bani, și vaca aia cu țațele pe afara nu o cunoaște nimeni