| shainitainii a întrebat:

Ce parere aveti despre Fifty Shades Of Grey?

19 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

OMFG
fimul meu preferaaat

| Morenna10 a răspuns:

E un film destul de reusit, o poveste oarecum interesanta si incitanta, nu e cum isi imagineaza toti "ca vai o tortureaza si o biciuieste", imi pare rau ca inca nu am apucat sa citesc cartea.Mi-a placut oricum.

| Dariusuu a răspuns:

Nu prea bună.E prea superficial filmul în sine la fel şi cartea.
Să lăsăm prostiile de-o parte.Cum se face că o fată care e destul de deşteaptă îl lasă să o trateze ca pe un gunoi doar ca el să-şi potolească setea de masochist.

Nu e genul de carte care să te lase cu sufletul la gură.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu nu l-am văzut, dar multi spun ca este un film prost si ca nu merita văzut.

| MaliciousDeath a răspuns:

Inca nu stiu daca actorii au jucat prost ori doar scenariul era prea gretos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O porcarie. twilight varianta "por-no"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici twilight nu e mai presus.
Eu am vazut cred ca vreo 10-15 min din twilight breaking dawn si mi-a ajuns laughing
Deja cand au intrat in camera eu am incetat sa ma mai uit.
Si culmea, l-au dat si la tv.
Twilight si FSOG mi se par oribile din toate punctele de vedere:povestea in sine, actorii, fata care face pe inocenta si baiatul rau.
Tu ce crezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a zis cineva la munca ca nu pot zice de un film ca e o porcarie doar dupa trailer asa ca na am tras filmul ( de oi fi prost sa dau un ban pe asa ceva). nu stiu daca am vazut jumate din film sau cat am vazut dar am oprit ca imi ajunsese. porcarie de poveste, interpretate de rahat ca la twilight. nici intre actori nu vezi nici o "scanteie" (cum minteau toti ca e). dar na, mintile mediocre iti dai seama ca il ridic in slavi si de ce nu ar faceo. cine nu s-ar indragosti de un tip putred de bogat care arata si bine pe langa. daca era unul obisnuit, ar fi chemat aia politia ca zicea ca e un pervers si jumatate. totusi imi place ca si fetele/femeile oricat mint ele sunt la fel de previzibile ca baietii/barbtii. baga intr-un film de rahat ca transformers nu stiu ce model ca toti masculii se duc.dar mai nou asa e si la femei. pune un tip calumea in film, ca merg si ele sa vada fimul. in twilight care atragea adolescentele asta care atrage femeile la 30 35 de ani. zice multe de cei care le place cartea/filmul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg, e deprimanta povestea, pe langa asta mai adauga faptul ca femeile au citit cartea a long time ago, cand nici macar nu era asa de popoulara prin clubul de literatura al MILF' uistelor de cartier.

https://www.youtube.com/watch?v=mFte46jVFOg

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"look a microphone" rolling on the floor))))) mortal. am auzit la munca ca 100 de liioane de copii au fost vandute, si majoritatea erau cumparate de femei la 30 35 de ani, singure sau casatorite. asta trebuie sa zica mult de viata lor "amoroasa"

amuzant si tragic in acelasi timp videoul. ma amuza cum toata lumea zice de baieti /barbati ca sunt conduci doar de al "2 cap al lor" de parca femeile sunt conduse de vreo mana divina laughing. haios

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

As zice eu ce fata are, dar iar mi se sterge raspunsul.

| kyliejenner a răspuns:

O prostie. Daca el nu era miliardar si locuia intr-o rulota, nu mai era nimic "romantic " laughing pur si simplu nu m-a impresionat. Prestatia actorilor e foarte proasta, povestea e mediocra, replicile sunt asa de previzibile.

Asta e parerea mea personala happy

| Salahadin73 a răspuns:

Mnie, 4/10.

| CezaraEM a răspuns:

Multa lume zice ca e bun, altii spun ca e o tampenie erotica!
Eu n-am vazut filmul!
Te sfatuiesc sa te uiti la film sau sa citesti cartea pentru a te decide tu singura si sa iti dai seama care e parerea ta despre acest film.

| shainitainii explică (pentru CezaraEM):

Am citit cartea si am vazut si filmul insa voiam sa stiu si parerea celorlalti. happy

| Stephan142 a răspuns:

Http://teotrandafir.com/......37999/.Mie nu imi place.E un film prost(parerea mea).

| Aproapenegru a răspuns:

Este un film incitant mai ales pentru femei, si da normal ca daca nu era bogat nu mai era interesant filmul. Toate filmele au ceva sa le faca sa iasa in evidenta. Citi cartile, sunt foarte tari si mult mai explicative ca filmul!

| anaarianna a răspuns:

Fain. Dar pervers si sexual

| Liszkai a răspuns:

Fain